Alfa Net   İmaj Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Kişisel Markalaşma, Online ve Offline Ünvan Yönetimi ve  Profesyonel Ağ Kurma sürecinde uzman danışmanlık ve koçluk hizmetleri ile yaşamınıza değer katar

                                                                   

Bulunduğunuz Yer ile

Olmak İstediğiniz Yer Arasında Köprü

Kariyer Yönetimi Danışmanı ve Koçunuz


  • Yaşamınıza değer ve anlam katacak kariyerin belirlenmesine

  • Sizi hedeflerinize götürecek stratejik yol haritasının hazırlanmasına

  • Yolunuza çıkacak risk ve engellerin yönetilmesine

  • Amaçlarınıza hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak desteği sağlar

Kariyer yaşamı her bireyin yaşam döngüsü içinde büyük bir yer tutar ve önemli bir rol oynar.  Gerek çalışan gerek iş sahibi olarak kariyerimizi yönetmek bizim sorumluluğumuz altındadır. 


Kariyer seçimleri yaşamın değişik dönemlerinde değişik şekillerde karşımıza çıkar. Çalışan veya girişimci olarak hangi işi seçeceğimiz, iş yaşamından neler beklediğimiz, aradığımız işi nasıl bulacağımız, çalıştığımız işte nasıl yükseleceğimiz, iş ilişkilerindeki zorlukları nasıl çözeceğimiz, çalıştığımız işyerinden ayrılmak ve kendi işimizi kurmak veya çalıştığımız işyerinden ayrılıp başka bir işe girmek, işimizi tamamen değiştirmek gibi yalnızca bizi değil, çoğunlukla ailemizi ve çevremizi de etkileyecek bir dizi karar verme, hedef belirleme, planlama sürecini başarıyla yürütmek durumundayız. Bir çok birey bu önemli karar verme dönemlerinde yetkin bir koç ve danışman ile çalışmanın kendilerine katacaklarının bilincindedir.


Yeni dünyada stratejik kariyer yönetiminde kişisel markalaşma, imaj yönetimi ve profesyonel ağ kurma büyük bir önem kazanmıştır.


Alfa Net kariyer koçluğu ve danışmanlık programı, size uygun, size değer katan, sizi mutlu ve üretken kılan bir stratejik kariyer yönetimi çalışmasıdır.

Alfa Net'te amaçlarınızı altına dönüştürmek artık elinizde